WORTEL & KNOL
- Koolrabi€ 1,50
- Knolselderij€ 1,95
- Rode bietjes voorgekookt
Panklaar. Ouderwets gesteriliseerd en gepeld.
Vacuum verpakt dus ruim houdbaar.€ 1,45 géén afbeelding beschikbaar
KrieltjesKleine 'kriel'aardappeltjes. Lekker om bijvoorbeeld in de schil te koken, ovengerechten of om te frituren.
per kilo€ 2,50uit eigen keuken
géén afbeelding beschikbaar
Krieltjes geschraptVoor uw gemak hebben wij deze krielaardappeltjes alvast geschrapt.
Wij leveren deze af in water zonder toevoegingen. Dus beperkt houdbaar.
per 500 gram€ 1,75géén afbeelding beschikbaar
Friet BonkenGrote aardappelen met prima eigenschappen om lekker zelf frietjes te maken.
Door het seizoen heen zoeken wij steeds naar de aardappel met de beste bakkwaliteiten, maar overwegend bieden wij het ras 'Agria'.€ 1,00géén afbeelding beschikbaar
géén afbeelding beschikbaar
SchorsenerenSchorseneren zijn erg gezond en hebben ze een mooie, zachte smaak, die wel wordt vergeleken met die van asperge.
Ze zien er niet zo aantrekkelijk uit en het verhaal gaat dat het een bewerkelijke groente is, maar dat valt gelukkig…€ 2,95- Winterpeen€ 0,75
- Knoflook gerookt
Het voordeel van gerookte knoflook is dat deze lang houdbaar is en de bol niet meer uitloopt. De specifieke rooksmaak gaat, wanneer deze in een gerecht wordt meegestooft, grotendeels verloren.
€ 1,75 géén afbeelding beschikbaar
MierikswortelPittige smaakmaker voor in verschillende gerechten.
Per wortel van ongeveer 400 gram€ 5,50